Яндекс купит Тинькофф за $5,5 млрд
R50 147a086d58d1ebd6e950afdb55522829
Веб-Разработка

Створення сайту з урахуванням ергономіки

Добавлено 16 сен 2020 в 22:29
Веб-інтерфейс - це сукупність коштів, за допомогою яких користувач взаємодіє з веб-сайтом або будь-яким іншим додатком через браузер. Веб-інтерфейси набули широкого поширення в зв'язку з ростом популярності всесвітньої павутини [1] і відповідно - бути широко розповсюдженим веб-браузерів.
Одним з основних вимог до веб-інтерфейсів є їх однаковий зовнішній вигляд і однакова функціональність при роботі в різних браузерах.
зміст
1 Варіанти реалізації
1.1 Ajax
2 Переваги застосування
3 Див. Також
4 Література
5 Примітки
6 Посилання
варіанти реалізації
Приклад веб-інтерфейсу: інтерфейс редагування а в «MediaWiki»
Класичним і найбільш популярним методом створення веб-інтерфейсів є використання HTML із застосуванням CSS і JavaScript'a. Однак різна реалізація HTML, CSS, DOM і інших специфікацій в браузерах викликає проблеми при розробці веб-додатків і їх подальшої підтримки. Крім того, можливість користувача налаштовувати багато параметрів браузера (наприклад, розмір шрифту, кольору, відключення підтримки сценаріїв) може перешкоджати коректної роботи інтерфейсу.
Інший (менш універсальний) підхід полягає у використанні Adobe Flash, Silverlight або Java-аплетів для повної або часткової реалізації призначеного для користувача інтерфейсу. Оскільки більшість браузерів підтримує ці технології (як правило, за допомогою плагінів), Flash- або Java-додатки можуть виконуватися з легкістю. Так як вони надають програмісту більший контроль над інтерфейсом, вони здатні обходити багато несумісності в конфігураціях браузерів, хоча несумісність між Java або Flash реалізаціями на стороні клієнта може призводити до різних ускладнень.
Ajax
В даний час набирає популярність новий підхід до розробки інтерфейсної частини веб-додатків, званий Ajax. При використанні Ajax інтерфейс не перезавантажуються цілком, а лише довантажують необхідні дані з сервера, що робить їх більш інтерактивними і продуктивними.
переваги застосування
Веб-інтерфейси зручні тим, що дають можливість вести спільну роботу співробітникам, які не перебувають в одному офісі (наприклад, веб-інтерфейси часто використовуються для заповнення різних баз даних або публікації матеріалів в інтернет -ЗМІ) [1].
Відмінний варіант веб-інтерфейсу успішного відвідуваного сайту є саме ігрові автомати Обов'язково зайдіть на сайт і на його прикладі можна зробити тисячі вдалих сайтів і при цьому вони все будуть унікальні!


C92d99e1ea