Google Ads. Максимальна кількість корисних лідів за мінімальну ціну

4 000 руб. за проект
14 апреля 2021, 01:09 • 1 отклик • 22 просмотра
Потрібен спеціаліст для налаштування Google реклами на ЛІД-МАГНІТИ ( Google form ). Попередній час супроводу - 1 місяць. Ось детальніше завдання, пропозиції пишіть в приватні повідомлення: Мета – максимальна кількість корисних лідів за мінімальну ціну. Ось список того, що потрібно зробити в рамках підтримки Google Ads: 1. Створення ефективної лід-форми (розглядаємо google form). 2. Стежити за бюджетом. (Чи вистачає бюджету на всі рекламовані слова? Якщо немає, що можна зробити?) 3. Стежити за трафіком. Якщо виникають будь-які скачки трафіку, намагаємося знайти їх причину. 4. Відстежувати поведінку відвідувачів з реклами на сайті. Для цього AdWords попередньо повинен бути пов'язаний з Google Analytics. Створювати та тестувати тексти оголошень. 1) Порівнювати кілька текстів оголошень в рамках однієї групи оголошень, і відключати оголошення з CTR нижче ніж в у ін. Оголошень в цій же групі за умови, що вони набрали нормальну статистику (умовно 100 одиниць показника і більше). Наприклад, якщо в рамках однієї групи оголошень є оголошення з CTR = 3% і CTR = 12% і вони обидва набрали 100 і більше показів, ми припиняємо оголошення з CTR = 3%. 2) За аналогією з оголошенням, у якого CTR = 12% складаємо тексти для груп, де CTR низький. 3) Створюємо і тестуємо нові тексти оголошень. 5. Шукати нові ключові слова.

6. Підвищувати показник якості ключових слів. Виконувати дії по підвищенню показника якості для ключових слів з показ. якості 6/10 і нижче.

При необхідності, тестувати нові посадочні сторінки (з обов'язковим відстеженням конверсій, або хоча б поведінкових факторів). Нові посадочні сторінки можна також ставити для слів з низьким показником якості через "Низького якості цільової сторінки" 7. Додавати мінус-слова. Аналізувати звіти пошукових запитів, знаходимо мінус-слова і додавати їх в акаунт, щоб реклама не показувалася по нерелевантних і нецільовим запитам. 8 Намагатися підвищувати ефективність використання бюджету. Перерозподіляти бюджет на більш ефективні, з точки зору цілей (які стоять перед рекламою), кампанії, групи оголошень, ключові слова і т.д. 9. Працювати над ставками ключових слів. Залежить від цілей, які стоять перед рекламною кампанією. Наприклад, якщо Ви хочете, щоб Ваші оголошення знаходилися в топ-3 за мінімальну вартість кліка, то ми знижуємо ставки, але при цьому стежимо, щоб оголошення залишалися в топ-3. 10. Усувати помилки. При виявленні будь-яких помилок в роботі РК, вживати всіх заходів щодо їх своєчасного усунення. 11. Спілкуватись з підтримкою AdWords при необхідності з усіх виникаючих у нас питань по роботі РК. 12. Оптимізувати і розширювати роботу акаунта новітніми інструментами ADS. Пропозиції та вартість пишіть в приватні повідомлення. Бюджет обговорюється.